W dniu 22 maja 2026 r w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach odbył się XXII Turniej Sprawnościowy Karate. W zawodach udział wzięło 101 osób zrzeszonych w naszym klubie. Sędzią głównym był Shihan Andrzej Suwała 5 dan. Funkcję sędziego maty sprawowali Sensei Robert Zychla 1 dan, Sempai Łukasz Suwała 2 kyu oraz Sempai Grzegorz Przybysz 3 kyu.
Wyniki:
| Smerf dziewczęta:
1 miejsce – Zofia Wolska 2 miejsce- Wiktoria Baranowska 3 miejsce- Daria Shishko |
Smerf chłopcy:
1 miejsce- Filip Grudziński 2 miejsce- Karol Lichota 3 miejsce- Jakub Dams |
| Dziecko młodsze dziewczęta:
1 miejsce- Kalina Janeczek 2 miejsce- Barbara Wójcik 3 miejsce- Paola Zagożdżon |
Dziecko młodsze chłopcy:
1 miejsce- Antoni Michalski 2 miejsce- Szymon Okrutny 3 miejsce- Tymon Szewczyk |
| Dziecko dziewczęta:
1 miejsce- Wiktoria Chołuj 2 miejsce- Julia Wolszczak 3 miejsce- Oliwia Rękawik |
Dziecko chłopcy:
1 miejsce- Marcel Sobala 2 miejsce- Aleksej Shishko 3 miejsce- Nataniel Wójcik |
| Dziecko starsze dziewczęta:
1 miejsce- Agata Maksym 2 miejsce- Natasza Tolak 3 miejsce- Lilia Rachoń |
Dziecko starsze chłopcy:
1 miejsce- Natan Knyt 2 miejsce- Adam Utnicki 3 miejsce- Szymon Suchodolski |
| Młodzik dziewczęta:
1 miejsce- Klaudia Guz 2 miejsce- Laura Guz 3 miejsce- Iga Bartosiewicz |
Młodzik chłopcy:
1 miejsce- Alan Kowalczyk 2 miejsce- Jakub Kultys 3 miejsce- Filip Kielich |
| Kadet dziewczęta:
1 miejsce- Zofia Jędryszek 2 miejsce- Nadia Krynicka 3 miejsce- Olga Zgłobień |
Kadet chłopcy:
1 miejsce- Paweł Wronka 2 miejsce- Jakub Chołuj 3 miejsce- Nikodem Milcuszek |
| Junior dziewczęta:
1 miejsce- Roksana Guz 2 miejsce- Nela Kowalska 3 miejsce- Laura Strąg |
Junior chłopcy:
1 miejsce- Kacper Skiba 2 miejsce- Ignacy Chałczyński 3 miejsce- Adam Rojek |
| Junior starszy dziewczęta:
1 miejsce- Aleksandra Kuśmierz 2 miejsce- Vanessa Iwan 3 miejsce- Blanka Kołodziejska |
Junior starszy mężczyźni:
1 miejsce- Jakub Wróblewski 2 miejsce- Oliwier Glegoła 3 miejsce- Wojciech Niedziela |
Obszerną fotorelację wykonała Sempai Magdalena Fila Ślażyńska. Sekretariat zawodów poprowadziła Sempai Dorota Przybysz.
Pomoc techniczną zapewnili: Sempai Agnieszka Skiba, Sempai Kinga Śmietanka, Sempai Benedykt Janaszek, Sempai Mirosław Kowalczyk, Sempai Mariusz Kowalski, Sempai Oliwier Glegoła, Sempia Yassine Hedhlio oraz Sempai Jacek Paprota.
Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania Pani Agnieszce Woźniak, Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach za pomoc organizacyjną w przygotowaniu turnieju.
OSU!