W dniu 15 maja 2026 r w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach odbył się XXVII Turniej NKSW Wulkan w Konkurencji Kata. W zawodach wystartowało 120 zawodniczek i zawodników naszego klubu. Sędzią głównym turnieju był Shihan Andrzej Suwała 5 dan. Komisja sędziowska pracowała w składzie: Sensei Robert Zychla 1 dan, Sempai Tomasz Krekora 1 kyu, Sempai Łukasz Suwała 2 kyu oraz Sempai Grzegorz Przybysz 3 kyu.

Wyniki:

Kat. Smerf dziewczęta:

1 miejsce- Wiktoria Baranowska    

2 miejsce- Zofia Wolska  

3 miejsce- Barbara Wójcik  

Kat. Smerf chłopcy:

1 miejsce- Filip Grudziński

2 miejsce- Oskar Radziejewski   

3 miejsce- Stefan Rachoń

Kat. Dziecko młodsze dziewczęta:

1 miejsce- Wiktoria Chołuj 

2 miejsce- Oliwia Rękawik

3 miejsce- Julia Gryka    

Kat. Dziecko młodsze chłopcy:

1 miejsce- Marcel Kustra  

2 miejsce- Milan Maj

3 miejsce- Kacper Glegoła

Kat. Dziecko dziewczęta:

1 miejsce- Natalia Gałązkiewicz    

2 miejsce- Zofia Jędryszek    

3 miejsce- Aleksandra Frydrych     

Kat. Dziecko chłopcy:

1 miejsce- Oliwier Szydłowski  

2 miejsce- Nataniel Wójcik 

3 miejsce- Marcel Jaworski    

Kat. Dziecko starsze:

1 miejsce- Klaudia Guz 

2 miejsce- Laura Guz  

3 miejsce- Hanna Wróblewska     

Kat. Dziecko starsze chłopcy:

1 miejsce- Natan Knyt

2 miejsce- Józef Rutka

3 miejsce- Bronisław Majcher

Kat. Młodzik dziewczęta:

1 miejsce- Roksana Guz    

2 miejsce- Maria Rojek  

3 miejsce- Nikola Bernat

Kat. Młodzik chłopcy:

1 miejsce- Aleksander Borowski  

2 miejsce- Filip Kielich

3 miejsce- Alan Kowalczyk  

Kat. Kadet dziewczęta:

1 miejsce- Vanessa Iwan  

2 miejsce- Laura Strąg

3 miejsce- Alicja Trojanek  

Kat. Kadet chłopcy:

1 miejsce- Oskar Seredyn  

2 miejsce- Aleksander Staluszka   

3 miejsce- Bartosz Kryczka    

Kat. Junior dziewczęta:

1 miejsce- Aleksandra Kuśmierz    

2 miejsce- Blanka Kołodziejska

3 miejsce- Zofia Nogieć 

Kat. Junior chłopcy:

1 miejsce- Jakub Wróblewski  

2 miejsce- Dawid Harnatkiewicz  

3 miejsce- Wojciech Niedziela   

Kat. Open Kobiety

1 miejsce- Agnieszka Skiba

2 miejsce- Magdalena Fila Ślażyńska

3 miejsce- Kinga Śmietanka

Kat. Open Mężczyźni

1 miejsce- Mirosław Kowalczyk

2 miejsce- Grzegorz Przybysz

3 miejsce- Benedykt Janaszek

Kat. Ko-budo kobiety

1 miejsce- Aleksandra Kuśmierz

2 miejsce- Kinga Śmietanka

3 miejsce- Agnieszka Skiba

Kat. Ko-budo mężczyźni

1 miejsce- Jakub Wróblewski

2 miejsce- Krzysztof Kowalski

3 miejsce- Wojciech Niedziela

Sekretariat zawodów poprowadziła Sempai Dorota Przybysz. Obszerną fotorelację przygotowała Sempai Paweł Rachoń.

Turniej współfinansowany był przez Gminę Kozienice.

Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania Pani Agnieszce Woźniak Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach za pomoc organizacyjną w przygotowaniu turnieju.

Gratulujemy, OSU!