W dniu 15 maja 2026 r w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach odbył się XXVII Turniej NKSW Wulkan w Konkurencji Kata. W zawodach wystartowało 120 zawodniczek i zawodników naszego klubu. Sędzią głównym turnieju był Shihan Andrzej Suwała 5 dan. Komisja sędziowska pracowała w składzie: Sensei Robert Zychla 1 dan, Sempai Tomasz Krekora 1 kyu, Sempai Łukasz Suwała 2 kyu oraz Sempai Grzegorz Przybysz 3 kyu.
Wyniki:
| Kat. Smerf dziewczęta:
1 miejsce- Wiktoria Baranowska 2 miejsce- Zofia Wolska 3 miejsce- Barbara Wójcik |
Kat. Smerf chłopcy:
1 miejsce- Filip Grudziński 2 miejsce- Oskar Radziejewski 3 miejsce- Stefan Rachoń |
| Kat. Dziecko młodsze dziewczęta:
1 miejsce- Wiktoria Chołuj 2 miejsce- Oliwia Rękawik 3 miejsce- Julia Gryka |
Kat. Dziecko młodsze chłopcy:
1 miejsce- Marcel Kustra 2 miejsce- Milan Maj 3 miejsce- Kacper Glegoła |
| Kat. Dziecko dziewczęta:
1 miejsce- Natalia Gałązkiewicz 2 miejsce- Zofia Jędryszek 3 miejsce- Aleksandra Frydrych |
Kat. Dziecko chłopcy:
1 miejsce- Oliwier Szydłowski 2 miejsce- Nataniel Wójcik 3 miejsce- Marcel Jaworski |
| Kat. Dziecko starsze:
1 miejsce- Klaudia Guz 2 miejsce- Laura Guz 3 miejsce- Hanna Wróblewska |
Kat. Dziecko starsze chłopcy:
1 miejsce- Natan Knyt 2 miejsce- Józef Rutka 3 miejsce- Bronisław Majcher |
| Kat. Młodzik dziewczęta:
1 miejsce- Roksana Guz 2 miejsce- Maria Rojek 3 miejsce- Nikola Bernat |
Kat. Młodzik chłopcy:
1 miejsce- Aleksander Borowski 2 miejsce- Filip Kielich 3 miejsce- Alan Kowalczyk |
| Kat. Kadet dziewczęta:
1 miejsce- Vanessa Iwan 2 miejsce- Laura Strąg 3 miejsce- Alicja Trojanek |
Kat. Kadet chłopcy:
1 miejsce- Oskar Seredyn 2 miejsce- Aleksander Staluszka 3 miejsce- Bartosz Kryczka |
| Kat. Junior dziewczęta:
1 miejsce- Aleksandra Kuśmierz 2 miejsce- Blanka Kołodziejska 3 miejsce- Zofia Nogieć |
Kat. Junior chłopcy:
1 miejsce- Jakub Wróblewski 2 miejsce- Dawid Harnatkiewicz 3 miejsce- Wojciech Niedziela |
| Kat. Open Kobiety
1 miejsce- Agnieszka Skiba 2 miejsce- Magdalena Fila Ślażyńska 3 miejsce- Kinga Śmietanka |
Kat. Open Mężczyźni
1 miejsce- Mirosław Kowalczyk 2 miejsce- Grzegorz Przybysz 3 miejsce- Benedykt Janaszek |
| Kat. Ko-budo kobiety
1 miejsce- Aleksandra Kuśmierz 2 miejsce- Kinga Śmietanka 3 miejsce- Agnieszka Skiba |
Kat. Ko-budo mężczyźni
1 miejsce- Jakub Wróblewski 2 miejsce- Krzysztof Kowalski 3 miejsce- Wojciech Niedziela |
Sekretariat zawodów poprowadziła Sempai Dorota Przybysz. Obszerną fotorelację przygotowała Sempai Paweł Rachoń.
Turniej współfinansowany był przez Gminę Kozienice.
Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania Pani Agnieszce Woźniak Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach za pomoc organizacyjną w przygotowaniu turnieju.
Gratulujemy, OSU!
